הודעות
- מזל טוב לרב אהרון ופֶּרל בורו על הסעודה החגיגית השנתית של אמונה-ירושלים לכבודם ב-15/6 במלון ענבל.
- אסיפת חברים תתקיים במוצ"ש פר' שלח לך 13/6/15 מייד לאחר תפילת מעריב ב-20:40.
- בחירות לועד בית הכנסת: סוזן ימר, שושי וילק ודינה טוברמן פורשות מהועד.
- המועמדים לועד הם: מנחם זר כבוד, יעקב בסטהוף, אהרון ריבלין, פנחס שיפמן, שמואל רוזנשיין, אלכסיס רודגולד, אברהם דוד, ציונה אביצור, מיכאל גיליס, ציפי בן מלך, דוד אוליבסטון.
- לידיעתכם, ראו את הסדרי התנועה שנשלחו אלינו מאגף הספורט, לקראת מירוץ הלילה שיתקיים ביום חמישי הבא, ה-18/6.בין השעות 19:00- 22:00 יסגרו לתנועה הרחובות הבאים: דרך חברון בקטע שבין רחוב חטיבת ירושלים לרח' האומן, דניאל ינובסקי לכל אורכו, חטיבת ירושלים, יצחק קריב, דוד המלך.
זמנים
- הדלקת נרות: 19:10
- מנחה וקבלת שבת: 18:06 ו-19:35
- מנחה קטנה: 19:15
- צאת השבת: 20:27
- מנחה במשך השבוע הקרוב: 19:35
שיעורים
- שיעור בדף יומי ע"י הרב שלמה וילק בשבת בבוקר לפני התפילה בשעה 7:15.
- שיעור בתלמוד באנגלית ע"י אלישע גרטנר בשבת שעה לפני מנחה.
- שיעור בדף יומי במשך השבוע 50 דקות לפני מנחה ע״י נחמיה יואל.
- אין בית מדרש לנשים ללימוד נ"ך בבקיאות ע"י הרבנית פֶּרל בורו ביום א' בשעה 20:00.
- אין שיעור בנושא תורתו של הרב נחמן מברסלב ע"י הרב שלמה וילק ביום ג׳ ב-21:00.
- שיעור בתלמוד ע"י פרופ' חיים מיליקובסקי בימי ב׳ ו-ה׳ אחרי מנין שני של שחרית.
Notices
- Mazal tov to Rabbi Aaron and Pearl Borow on their being honored this coming Monday, June 15, at the Annual Gala Banquet of Emunah-Jerusalem at the Inbal Hotel.
- A general members' meeting will be held on Saturday night, June 13, immediately following ma'ariv at 8:40pm.
- Elections for the Va'ad Beit Knesset: Susan Yammer, Shoshi Vilk, and Dina Toberman are retiring from the Va'ad.
- The candidates this year for the Va'ad are: Menachem Zer Kavod, Yaakov Besthof, Aharon Rivlin, Pinhas Shifman, Avraham David, Tziona Avitzur, Bob Rosenschein, Michael Gillis, Tzippi Benmelech, and David Olivestone.
- FYI for next week's Jerusalem night run (Thu June 18), the following streets will be closed between 7-10pm: Derekh Hebron, Daniel Yanovsky, Hativat Yerushalayim, Yitzhak Kariv, King David.
Times
-
- Candle-lighting: 7:10pm
- Mincha and kabbalat shabbat: 6:06pm and 7:35pm
- Mincha k'tana: 7:15pm
- Shabbat ends: 8:27pm
- Mincha during the week: 7:35pm
Classes
-
- Rabbi Shlomo Vilk's Daf yomi: shabbat morning 7:15am
- Elisha Gertner's Talmud class: Shabbat afternoon an hour before mincha (English)
- Nechemia Yoel's Daf yomi during the week: 50 minutes before mincha
- No Pearl Borow's women's נ״ך class: Sunday evening at 8pm
- No Rabbi Shlomo Vilk's class on Rabbi Nachman of Breslav: Tuesday evening at 9pm
-
- Chaim Milikowski's Talmud class: Monday & Thursday after 2nd minyan